Умови користування сайтом

Увага! Перед використанням даного веб-сайту уважно прочитайте ці умови.

Ця Угода є публічною офертою і не вимагає підписання (відповідно до ст.ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України). Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері. Ця Угода містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, т. е. За допомогою мережі інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Замовника з Товаром.

Використання вами сайту: pmaster.com.ua означає, що ви приймаєте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, просимо вас покинути даний веб-сайт. Ці умови регулюють використання вами сайту і будь-якого його вмісту (наприклад, тексту, даних, інформації, програмного забезпечення, фотографій або зображень). У справжніх умовах сайт, матеріали та послуги разом можуть називатися Сервіс.

  1. Сервіс не перевіряє наявність орфографічних, граматичних чи будь-яких інших помилок. Макет буде надрукований так, як він виглядає під час затвердження в онлайн редакторі або в оригіналі завантаженого макета. Замовник несе особисту відповідальність, що всі матеріали, представлені для друку не містять помилок.
  2. Сервіс не гарантує 100% відповідність кольору і не може запобігти зсув кольору по всьому тиражу. Сервіс не гарантує відповідність кольору, тому що відображений на моніторах замовника або на аналогічній продукції надрукованої на іншій техніці. Сервіс не несе відповідальності за зміну які відбуваються при конвертації з колірного простору RGB в CMYK. Претензії за кольором допускаються тільки при наявності попередньо замовленої кольоропроби.
  3. Сервіс гарантує, що продукція не матиме дефектів пов'язаних з помилками друку, ламінування, різання або пошивки, якщо макети були створені з урахуванням вимог до них. Дефектами не зважають відхилення, які не виходять за рамки допустимих і загальноприйнятих стандартів, а також відхилень допустимих при використанні обладнання.
  4. Всі зазначені умови застосовуються тільки при замовленні онлайн.

 

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Ні в якому разі ні одна зі сторін не несе відповідальності ні за які (a) непрямі, спеціальні, наступні, каральні або штрафні збитки або (б) збитки, розмір яких перевищує 100 (сто) гривень (в тому числі збитки від неотримання доходів, упущеної вигоди, втрати репутації, втрати можливості використання, перерви в господарській діяльності або інших нематеріальних збитків), що виникають внаслідок або у зв'язку з Сервісом (в тому числі внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання Сервісу, , Незалежно від того, чи базуються такі збитки на гарантії, контракті, правопорушення, законодавчому акті або будь-який інший правовий теорії, навіть якщо будь-яка зі сторін була повідомлена (або повинна була знати) про можливість таких збитків.

РОЗМІЩЕННЯ МАТЕРІАЛІВ КОРИСТУВАЧАМИ

НЕ допускається розміщення або отримання через Сервіс створеного Користувачем зображення (далі - Зображення):

• містить елементи порнографії, насильства, що ображає почуття і гідності інших громадян;

• а також будь-яких інших матеріалів, які можуть привести до цивільної або кримінальної відповідальності відповідно до чинного законодавства України;

• порушує права конфіденційності, публічності, авторські або суміжні права без дозволу їх власника;

• отриманого з анонімних або помилкових електронних адрес.

Забороняється використання нецензурних слів і виразів, а також виразів образливого характеру в особистому профілі Користувача і коментарях. Сервіс не несе відповідальності за зміст розміщуваних на сайті матеріалів, однак залишає за собою право без повідомлення Користувача і без пояснення причин видаляти, переміщати або редагувати матеріали, на думку Адміністрації Сервісу, що має непристойне або образливе зміст, що порушують авторські або суміжні права або іншим чином неприйнятні .

Користувач самостійно і за свій рахунок зобов'язується врегулювати всі претензії третіх осіб, пов'язані зі створенням і розміщенням Зображень.

Сервіс не несе відповідальності за правомірну або інше використання третіми особами Зображення, розміщеного за допомогою Сервісу, включаючи його копіювання, тиражування та розповсюдження.

Користувач погоджується з тим, що будь-який матеріал може бути видалений, скопійований, змінений, переданий і опублікований Сервісом в рамках надання послуг, що надаються.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ АБО КОШТІВ

Якщо покупець отримав продукцію неналежної якості, яка не відповідає стандартам поліграфії або технічним завданням, то в такому випадку можливі:

• усунення недоліків продукції;

• заміна продукції;

• возвтратов засобів.

Повернення продукції можливий протягом 14 календарних днів з моменту її виготовлення. Для цього необхідно написати звернення на електронну адресу print@pmaster.com.ua, описати суть проблеми і прикріпити фотографії шлюбу або дефекту продукції, а також вислати продукцію назад виробнику. Претензії за дефектами продукції, які сталися не з вини Сервісу, не приймаються.

Покупець не має права вимагати повернення коштів або заміни продукції якщо вона належної якості та виготовлена ​​по затвердженому макету покупця.

Повернення грошових коштів на замовлення залежить від способу оплати і проводиться таким же способом. Термін повернення становить до 14 днів і залежить від банку.

 

 

ЗГОДА НА обробку ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Я надаю добровільно згоду на обробку будь-якими способами моїх персональних даних, а саме включення в бази даних, включаючи передачу моїх персональних даних підприємству ТОВ «ПМ-ДРУК» і іншим третім особам, з метою систематизації, включення їх в бази даних, передачі інформації рекламного та / або рекламного характеру і / або будь-яких інших цілей, що не суперечать законодавству України. Цим підтверджую, що ознайомлений з правами, що стосуються персональних даних, а також цим підтверджую, що підприємство ТОВ «ПМ-ДРУК» та інші треті особи звільнені від зобов'язання направляти на мою адресу письмове повідомлення про права, мета збору даних і осіб, яким передаються мої персональні дані. Також підтверджую, що в майбутньому не буду мати ніяких претензій до вищевказаних осіб по використанню моїх персональних даних, з метою, викладеною вище. Інформація, зазначена на сайті, є достовірною.

У будь-який час згода може бути мною відкликана шляхом подання відповідного письмового повідомлення на адресу: 03039, г. Киев, ул. Голосіївська, корпус 1, офіс 223, ТОВ «ПМ-ДРУК», або зателефонувавши за телефоном +38 044 251 46 06, або написавши листа на електронну адресу print@pmaster.com.ua.

 У разі зміни моїх персональних даних, зобов'язуюсь повідомити представників ТОВ «ПМ-ДРУК» будь-яким з вищевказаних шляхів.

ВНЕСЕННЯ ЗМІН

Сервіс за своїм власним і абсолютному розсуд може в будь-який час вносити зміни в ці умови. Такі зміни описуються в повідомленні, яке Сервіс опубліковує на відповідному сайті. У разі виникнення заперечень проти таких змін ваше єдине право вимоги полягає у припиненні використання Сервісу. Продовження використання цих Веб-сайтів після опублікування повідомлення про зміни буде означати твердження вами таких змін і згоду на обов'язковість їх положень і умов. Певні положення цих Умов можуть бути замінені експрес-повідомленнями правового характеру або умовами, розміщеними на конкретних сторінках сайту. У цьому випадку таке повідомлення або умова буде вважатися включеним до цих Умов і який заміняє одне або кілька положень цих Умов, які були визначені як підлягають заміні.

Немає макету?

Замовте розробку макету для Вашого бізнесу у наших дизайнерів.

Просто натисніть на кнопку і залиште свої контактні дані.